18 sierpnia trener Marcin Brożyna wraz z drużyną Żaków „Czarni Rząśnia” uczestniczyli w II Turnieju Piłki Nożnej „ORZEŁ” CUP w Woli Wiązowej. Nasi zawodnicy świetnie się spisali, wśród dzieci widoczna była zarówno radość z udziału w turnieju jak i zdrowa, sportowa rywalizacja. W turnieju udział wzięło 10 drużyn z roczników chłopcy 2017 i młodsi oraz dziewczyny 2015r. i młodsze. Wszystkie drużyny zostały nagrodzona pucharami i medalami, wśród naszych zawodników wyróżniono statuetką „Odkrycie Drużyny”- Kordiana, natomiast Nikodem został najmłodszym zawodnikiem turnieju. Naszym piłkarzom gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych rozgrywkach.

W sierpniu na naszym gminny stadionie odbył się konkurs żonglerki piłkarskiej. Dzieci z zaangażowaniem przystąpiły do zadania, które sprawiło im dużo radości. Zwycięzca został nagrodzony, wszystkim gratulujemy i życzymy aby wciąż poprawiali swoje rekordy.

Tekst i zdjęcia: Marcin Brożyna.